Tisková zpráva

(19. listopadu 2019)

Druhý e-commerce ples se bude konat 31. ledna 2020. Na akci dorazí hvězdy česko-slovenské e-commerce

Druhý ročník e-commerce plesu, který opět pořádá přední česká technologicko-logistická společnost Zásilkovna, se bude konat 31. ledna 2020 v pražském Slovanském domě. Na ples dorazí řada předních osobností české a slovenské e-commerce včele s první dámou e-commerce a zakladatelkou Zásilkovny Simonou Kijonkovou. Účast přislíbil například CCO MallGroup Igor Matejov,  CEO Heureky Tomáš Braverman, majitel módního portálu Different.cz Milan Polák, ale také bývalý nejsledovanější youtuber českého internetu Jirka Král nebo módní návrhářka Jitka Klett. Moderátorem večera bude Petr Vondráček. Večerem bude provázet skvělá kapela Joybox, která spolupracuje s mnoha externími hudebníky, jako je například Ondřej Brzobohatý, Aleš Háma nebo vítězka páté řady pěvecké soutěže SuperStar Tereza Mašková.  

„Čeká nás opět večer plný hudby, nevšedních zážitků a uvolněné atmosféry. E-commerce ples je jediná akce, kde mohou návštěvníci potkat ty nejvýznamnější tváře českého a slovenského světa e-commerce. Věřím, že Slovanský dům opět vyprodáme,“ říká Simona Kijonková, CEO skupiny Packeta a zakladatelka a spolumajitelka Zásilkovny.

Kontakt pro média:

Kamil Chalupa

kamil.chalupa@zasilkovna.cz

602 865 834 

Zásilkovna je ryze český franšízový logistický projekt Simony Kijonkové, který vznikl v roce 2010. Od té doby se vypracoval mezi nejúspěšnější společnosti v Česku, které poskytují komplexní logistické služby pro internetové obchody. Zásilkovna má aktuálně téměř 3600 výdejních míst a spolupracuje s více než 26 000 e-shopy. Zásilkovna také nabízí levnější, rychlé a jednoduché doručování zásilek na adresu. E – shopy tak mohou posílat své zásilky do všech zemí Evropské unie, na Ukrajinu, Ruska a do Švýcarska. K letošnímu roku Zásilkovna přepravila více než 34 milionů zásilek. Více na www.zasilkovna.cz.