OHLÉDNUTÍ ZA PRVNÍM PLESEM 2019

První E-commerce ples, magický večer plný zážitků, tance a skvělého jídla a pití, je oficiálně za námi. Pojďme si společně ještě jednou připomenout jaké to bylo.

V sobotu 26. ledna 2019 se oficiálně otevřely brány Slovanského domu. Hosté z celé české a slovenské e-commerce přicházeli po červeném koberci, na jehož konci na ně čekalo vychlazené prosecco a luxusní večeře v režii společnosti Zátiší catering.

IMG_5954

Na zahájení plesu se v sále setmělo, aby si hosté mohli naplno vychutnat kouzelnou Led Show. Celým večerem provázel beatboxer, zpěvák, muzikant a moderátor EN.DRU. O zábavu se krom jeho famózních improvizačních kousků postarali vítězové soutěže Československo má talent Loser(s) Cirque, kteří předvedli neskutečnou akrobatickou show. Mistři České republiky v standardních tancích Štěpán Dostál a Tereza Šimáčková zatančili romantický valčík, který si hosté mohli vyzkoušet na tanečním parketu v průběhu večera za doprovodu skvělé kapely Starmania original. Jako třešničku na dortu předvedli překrásné dámy z Rico Tumbao sexy Salsu.

IMG_5958

Pro hosty, kteří zrovna nechtěli vládnout parketu, byl připraven networkingový lounge, kde jsi mohli na pohodlných gaučích vychutnávat míchané drinky a v klidu si popovídat s kolegy z různých koutů e-commerce.  

Krásné ceny v tombole udělali výhercům velkou radost, která byla znásobena dobrým skutkem. Výtěžek z tomboly, který poputuje charitativní organizaci Debra ČR, činil nádherných 65 000 Kč. Majitelka Zásilkovny Simona Kijonková navíc tuto sumu navýšila na neuvěřitelných 100 000 Kč

Zábava byla v plném proudu až do ranních hodin. Byl to neuvěřitelně povedený večer a my ještě jednou děkujeme všem partnerům, kteří v ples věřili od začátku.

Na viděnou příští rok!

FOTOGALERIE

IMG_6600 (1)
_AMM7408
IMG_6475 (1)
IMG_6931 (1)
IMG_6388 (1)
_AMM7444 (1)
IMG_6991
IMG_6257
_AMM7312 (1)
IMG_6226 (1)
IMG_6458 (2)
_AMM7595 (2)

Více fotografii naleznete na našem facebooku.

OHLASY ÚČASTNÍKŮ PLESU

„První ples e-commerce se vydařil. Tři stovky významných hostů především z české ale i slovenské e-commerce si užily skvělou zábavu doplňovanou originálními vstupy moderátora. Výbornou zprávou je také částka 100 000 korun, kterou se podařilo získat pro charitativní organizaci DEBRA. Chtěla bych poděkovat všem partnerům, kteří nám pomohli historicky první e-commerce ples úspěšně zorganizovat. Již nyní spřádáme plány na další ročník." 
Simona Kijonková, jednatelka a zakladatelka Zásilkovna


“Jedna z nejlepších akcí na poli e-commerce, které jsem se zúčastnil, nejenom fantastickým programem ale hlavně skvělými lidmi, kteří svou přítomností z plesu udělali velmi příjemný večer. Velký díky a respekt celému týmu Zásilkovna za perfektní organizaci. Simoně speciální dík za to, co pro českou e-commerce dělá. Těším se na další ročník.” 
Milan Šmíd, Manažer Zboží.cz 


“Organizátoři plesu si dali záležet na vytvoření prémiové atmosféry, první E-commerce ples tak byl zajímavým zpestřením sezóny. Věřím, že příští ročník přiláká ještě pestřejší zastoupení českých e-shopů i agentur.” 
David Matoušek, Marketing Director Slevomat.cz 


“Děkujeme za příjemný večer. Je fajn vidět pohromadě část české e-commerce rodiny. Skvělá je i vůle českých eshopů si navzájem pomáhat. Je potřeba si sdílet znalosti a zkušenosti. Ještě jednou děkuji za aktivity, které děláte. Jen tak dál.”
Tomáš Hofer, Logistics Director Notino

ORGANIZÁTOR

Zasilkovna_logo_white_CZ_RGB

BANKOVNÍ PARTNER

csob-logo (2)

ZLATÝ PARTNER

dognet (1)
acomrare_nove_web (1)
expandeco

STŘÍBRNÝ PARTNER

roivenue_WEB (2)
web_mailstep (2)

BRONZOVÝ PARTNER

admez_web (2)
DHL_Express
slevomat (2)
dermacol2
alensa (2)
smartmailing (2)
logo_portis (1)

MEDIÁLNÍ PARTNER

ecommerce bridge (2)
luxus_logo_cerne (1)
Bestof (1)

CENU DO TOMBOLY VĚNOVALI

web_mailstep (2)
zatisi catering2
notino
Zasilkovna_logo_white_CZ_RGB
pilulka (1)
slevomat (1)
different
dermacol2
Swarovski_neu
alza-logo
jitka klett
dognet